L-BOTICS STEMt ZILVER
juni 15, 2021
L-BOTICS ZEGEVIERT WEER!
mei 16, 2022
Toon alles

ROBOTONTWERP AWARD (1ste Pijs) VOOR L-BOTICS!

Het L-Botics team van Lucernacollege Quadrant Houthalen nam met coach M.Yilmaz deel aan de FIRST LEGO League Challenge. Plaats van afspraak was PXL Hasselt. In Limburg wordt de FIRST® LEGO® League Challenge exclusief georganiseerd door Voka – Kamer van Koophandel Limburg en Confederatie Bouw Limburg. Dankzij de partnerbedrijven en de Provincie Limburg kunnen elk jaar meer dan 1400 leerlingen uit het zesde studiejaar basisonderwijs en de eerste graad secundair onderwijs deelnemen aan dit unieke STEM-project. Onze ploeg heeft er al een hele reputatie opgebouwd. Ongetwijfeld het spectaculairste onderdeel van de wedstrijd is Robotontwerp. Laat onze leerlingen nu net daar de eerste prijs binnengehaald hebben! Proficiat meisjes , jongens en M.Yilmaz!

%d bloggers liken dit: